czwartek 21 Sty 2021
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
3. wtorek miesiąca, godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Wezwanie Martiala Codou na Światowe Dni Młodzieży

L'appel pour JMJ 25-31 juillet 2016 à Cracovie en Pologne (czytaj w j.francuskim)

Jeśli mi pozwolicie się wypowiedzieć, od chwili otrzymania duchowej intuicji NK św. JP II mam w sercu wezwanie, które nie przestaje rosnąć i chciałbym po bratersku podzielić się nim z wami w duchu zaufania, by każdy według swojego miejsca i stopnia zaangażowania w Kościele mógł na nie odpowiedzieć. Jest to wezwanie do Jedności w Kościele.

 

W przyszłym roku w lipcu odbędą się w Krakowie w Polsce Światowe Dni Młodzieży. Całe Uniwersalne Ciało Mistyczne Chrystusa powinno się zaangażować, aby wspierać tych młodych ludzi i Nauczycielski Urząd Kościoła z papieżem Franciszkiem na czele. Wezwijmy do Niewidzialnego Klasztoru wszystkie wyznania chrześcijańskie z całego świata, aby w duchu były filarami wspierającymi ŚDM.

Wszyscy potrzebujemy „Was, którzy cierpicie”. Bądźcie przez waszą modlitwę i ofiarę miłości klucznikami Niewidzialnego, aby otwierać serca ludzi młodych na łaski, które wielkodusznie chce im dać Pan Jezus.  Bądźcie przez waszą modlitwę i ofiarę miłości filarem podtrzymującym Urząd Nauczycielski Kościoła, aby wszystkich napełniała moc miłości czyniąc obecnym wśród nas Chrystusa zmartwychwstałego.

Ogarniajcie również waszą ofiarniczą modlitwą wszystkie kraje, które będzie gościła Polska ze swoimi przywódcami i osobami odpowiedzialnymi za organizację ŚDM. Dajcie poznać wszystkim młodym ludziom w momencie otwarcia ŚDM, że Kościół Uniwersalny niesie ich w miłości, poczynając od osób w podeszłym wieku i wszystkich najsłabszych i najmniejszych na całym świecie jak i więźniów należących do NK św. JP II.

Wtedy młodzież wybuchnie wielką radością i wyrazi swoją wdzięczność poprzez to olśniewające rodzinne przeżycie, które w głęboki sposób włączy ich w Uniwersalne Ciało Chrystusa w obcowaniu świętych.

 Licznik odwiedzin

Dzisiaj14
Wczoraj64
Wizyt w tygodniu156
Wizyt w miesiącu732
Łącznie wizyt156617

VCNT - Visitorcounter