poniedziałek 20 Maj 2024

Wpisany przez Martial Codou
środa, 16 lutego 2011 12:11

Słowo diakona stałego Martiala na trzeci wtorek miesiąca lutego 2011 roku

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie i Maryi Niepokalanej Królowej Wszechświata!

Dzięki z całego serca za braterskie przyjęcie mnie w czasie mych odwiedzin u Was w Waszym pięknym kraju jakim jest Polska. Wszyscy cieszymy się z nadchodzącej beatyfikacji Jana Pawła II 1 maja tego roku. Każdego wieczoru o północy w moim oratorium Wydarzenia, w którym podczas pogrzebu Jana Pawła II 8 kwietnia 2005 roku otrzymałem intuicję jego Niewidzialnego Klasztoru wznoszę Najświętszy Sakrament w geście błogosławieństwa, by ofiarować Jezusowi radość odwiedzania i błogosławienia każdego i każdej z was. Do was wszystkich, którzy cierpicie, jesteście w podeszłym wieku, niepełnosprawni, chorzy, zniechęceni, w depresji czy w więzieniu, wiedzcie, że Jezus przychodzi do was każdej nocy w sposób szczególny, by obdarzać Was swoją Miłosierną Miłością i mocą, jednocząc Was w jedno serce Niewidzialnego Klasztoru Jana Pawła II. Wy wszyscy cierpiące Ciało Chrystusa jesteście silną armią miłości i klucznikami Niewidzialnego. Powierzam Wam tę szczególną misję w nadchodzących Międzynarodowych dniach Młodzieży, aby Wasza komunia miłości poprzez waszą ofiarę niosła organizatorów i Kościół wezwany do ewangelizowania Młodych. Bądźcie ich mocą i podtrzymaniem niosąc wszystkich młodych ludzi, którzy Was potrzebują, aby otworzyli serca na Miłość Miłosierną Boga. Macie misję przygotowywania i niesienia Międzynarodowych Dni Młodzieży zorganizowanych wokół papieża Benedykta XVI, dając im moc w sercu Waszych słabości. Dziękuję Wam z całego serca bardzo po bratersku i błogosławię Was wszystkim w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Diakon stały Martial Codou

La Garde Freinet, 15 lutego 2011