piątek 19 Kwi 2024

Uroczystość św. Jana od Krzyża 11-14.12.2016r.

Rekolekcje adwentowe ze św. Janem od Krzyża w Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów w Poznaniu

„Wiara jako fundament życia duchowego według św. Jana od Krzyża"

głosi o. Andrzej Ruszała OCD - karmelita z Wadowic.

W niedzielę 11.12. na wszystkich Mszach świętych, a w poniedziałek i we wtorek 12-13.12. na Mszy św. o godz. 18.00.

Wspólnota Niewidzialnego Klasztoru JP II prowadzi rozważania podczas adoracji Najświętszego Sakramentu w wigilię uroczystości
- wtorek 13.12.  od 19.00 - 21.00
po Mszy św. o godz. 18:00

Czułem się pociągnięty przez doświadczenie i nauczanie Świętego z Fontiveros. Od pierwszych lat mojej formacji kapłańskiej znajdowałem w nim solidnego przewodnika na ścieżkach wiary. Ten wymiar jego doktryny wydaje się być zasadniczy, wręcz życiowy dla każdego chrześcijanina zwłaszcza w epoce poszukującej nowych dróg i będącej równocześnie narażoną na niebezpieczeństwa i pokusy na polu wiary.

Przebieg uroczystości na plakacie:

Łącznie wizyt197489