wtorek 26 Wrz 2017

19. września. Zapraszamy!

Kazania, rozważania, homilie
Kazanie o. Wojciecha - Msza św. Niewidzialnego Klasztoru - 20.06.2017 r.

Kazanie o. Wojciecha - Msza św. Niewidzialnego Klasztoru - 21.03.2017 r.

Orędzie Papieża Franciszka na XXV Światowy Dzień Chorego, 11 lutego 2017 r.

.. pragnę wyrazić moją bliskość względem was wszystkich, bracia i siostry, którzy przeżywacie doświadczenie cierpienia oraz wobec waszych rodzin. Pragnę też wyrazić moje uznanie dla tych wszystkich, którzy w różnych funkcjach i we wszystkich placówkach służby zdrowia na całym świecie kompetentnie, odpowiedzialnie i z poświęceniem działają, by wam ulżyć, uleczyć was i zapewnić wam codzienne dobre samopoczucie. Chciałbym was wszystkich chorych, cierpiących, lekarzy, pielęgniarki, członków rodzin, wolontariuszy zachęcić do kontemplowania w Maryi, Uzdrowieniu Chorych, tej, która zapewnia czułość Boga wobec każdego człowieka i wzór powierzenia się Jego woli, a także do znajdowania zawsze w wierze karmiącej się Słowem Bożym i sakramentami mocy, by miłować Boga i braci, również w doświadczeniu choroby.

Drodzy Bracia i Siostry! 11 lutego przyszłego roku będzie obchodzony w całym Kościele, a zwłaszcza w Lourdes, XXV Światowy Dzień Chorego, na temat: „Zdumienie tym, czego dokonuje Bóg: «wielkie rzeczy uczynił mi Wszechmocny» (Łk 1,49)”.

Kazanie o. Wojciecha - Msza św. Niewidzialnego Klasztoru 20.09.2016 r.

Rozważania: Jezus -Baranek Paschalny: prawdziwie Miłosierny

Podczas Mszy św. Niewidzialnego Klasztoru o pokój serca i za nieuleczalnie chorych w trzeci wtorek marca 2016 roku usłyszeliśmy rozważania rekolekcyjne o. Serafina Tyszko OCD "Jezus -Baranek Paschalny: prawdziwie Miłosierny"

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>