środa 24 Kwi 2024

Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Woda źródlana ekspiacji
(1 przeglądających) (1) Gość
Witamy na forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!
  • Strona:

TEMAT: Woda źródlana ekspiacji

Woda źródlana ekspiacji 12 lata, 4 mies. temu #1

Zapraszam osoby, które zadecydowały żyć w trzeźwości, by ratować braci i siostry od różnych uzależnień. Martial Codou nasz diakon stały spotkał grupę osób, które wypowiadają modlitwę wody źródlanej, by uwalniać innych, którzy tego potrzebują od uzależnienia alkoholowego. Tak samo możemy pomagać osobom walczącym z uzależnieniem od tytoniu, narkotyków, seksu, internetu i od wszelkich innych uzależnień.
Przytoczymy niebawem tę modlitwę, która towarzyszy pielgrzymom wody źródlanej odmawiającym sobie napojów alkoholowych, by w ten sposób utwierdzać w trzeźwości osoby, które mają w tej dziedzinie trudności.

Inny rodzaj ekspiacji: Za twórców Stanu Wojennego, by przyjęli łaskę nawrócenia. Modlimy się polecając Ofiary stanu wojennego Bogu i wraz z nimi prosimy o łaskę nawrócenia dla ich oprawców. Błogosławiony księże męczenniku Jerzy Popiełuszko, módl się za nami i za Piotrowskiego, Twojego oprawcę oraz za tych, którzy wydali rozkaz, by Ciebie zamordował!

Odp: Niewidzialny Klasztor JPII 12 lata, 4 mies. temu #2

Bardzo ważny problem, polecam Jezusowi, szczęść Boże! Od o. Juliana: A my wspieramy Ciebie w modlitwie wstawienniczej!
Ostatnio zmieniany: 12 lata, 3 mies. temu przez Piotr Julian Ilwicki.

Odp: Niewidzialny Klasztor JPII 12 lata, 4 mies. temu #3

Osoby, które chcą wstąpić na drogę CAŁKOWITEJ trzeźwości są mile widziane. Chodzi tu o konkretne osobiste zaangażowanie wobec osób uzależnionych od alkoholu. Najlepiej je wspierać czynnie. Zachęcając swoją postawą do abstynencji!

Osoby, które ofiarowują swoje cierpienia dla nawrócenia czy oświecenia sumień wykoślawionych, które nie widzą własnego grzechu popełnionego wobec narodu polskiego. Brak formacji sumienia jest znakiem naszych czasów, stąd ta ważna trzeźwość umysłów!

Odp: Niewidzialny Klasztor JPII 12 lata, 4 mies. temu #4

Choć małe słowo tytułem uzupełnienia, uzależnienia, trzeźwość nie jedno ma imię. Inicjatywa jaką podejmuje Niewidzialny Klasztor jest bardzo ważna, osoba uzależniona doświadcza szczególnej choroby, potrzebuje modlitwy, umocnienia. W ubiegłym tygodniu zakończyły się w Poznaniu Rekolekcje Duszpasterstwa Trzeźwości, polecam modlitwie wszystkich doświadczających cierpienia duchowego i fizycznego wynikającego z uzależnień. Szczęść Boże

Odp: Niewidzialny Klasztor JPII a trzeźwość 12 lata, 4 mies. temu #5

Potrzebujemy na całym świecie osób, które żyją w trzeźwości. Najpierw trzeźwość umysłu jako odpowiedź na ogarniającą nas chmurę omamień wszelkiego rodzaju. Do takiej trzeźwości nawołuje sam Pan Jezus, a za Nim wszyscy Apostołowie, Kościół i NK JP II też.
Potem trzeźwość programowa, która jest wzmocnieniem dla tych wszystkich, którzy wybierają drogę "odstawienia od piersi" wszelkich uzależnień. Następnie trzeźwość po ludzku rzecz biorąc współczująca braciom i siostrom, czyli apostolstwa zaangażowanego we wsparcie bliźniego, któremu potrzebne są żywe przykłady, że tak można i tak potrafimy żyć. Wreszcie trzeźwość duchowa czyli szczególny stan umysłu, do którego wzywa NK JP II - jako przynależność do dziedzictwa, któremu cały czas wierny był i jest JP II. Tutaj potrzeba modlitwy, kontemplacji, zatopienia w Bogu na rzecz bliźniego, Kościoła i świata. Wspaniałe świadectwo Światłości, którą otrzymaliśmy na chrzcie świętym.
  • Strona:
Wygenerowano w 0.08 sekundy