środa 24 Kwi 2024
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
3. środa miesiąca, godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Ofiarowanie cierpień za świat
(1 przeglądających) (1) Gość
Witamy na forum! Podziel się z nami i naszymi użytkownikami, kim jesteś, czym się interesujesz i dlaczego postanowiłeś do nas dołączyć. Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ofiarowanie cierpień za świat

Ofiarowanie cierpień za świat 12 lata, 4 mies. temu #1

Można ofiarowywać swoje wszystkie cierpienia za świat. Podtytuł książki "Widziałam upadek żelaznej kurtyny: Do was wszystkich, którzy cierpicie" - jest świadectwem życia s. Katarzyny Elżbiety Francuzki, która czerpie wzmocnienie z przesłania Marty Robin (Flos Carmeli - Poznań - 2010). Wtedy nasze życie nabiera sensu i znaczenia, gdy wszystko, łącznie z cierpieniami, niepowodzeniami i różnymi trudnościami oddajemy Bogu. Warto spróbować żyć w ten sposób!

Bożena Radzikowska - osoba poświęcona Niewidzialnemu Klasztorowi Jana Pawła II, proponuje taką modlitwę poświęcania NK JP II ofiarowując swoje cierpienia w duchu pojednania międzypokoleniowego: Panie Jezu, oto staję przed Tobą w imieniu każdego członka mojej rodziny: żywych i zmarłych, którzy nie są zjednoczeni z Tobą w sposób doskonały. Panie Jezu, przepraszam Cię za ich i moją grzeszność i pokornie proszę, przyjmij w swym miłosierdziu akt mojego poświęcenia się Niewidzialnemu Klasztorowi Jana Pawła II i bądź bramą niebios dla wszystkich tych rodzin, w intencji których modlę się, ofiarowuję wszystkie cierpienia teraźniejsze i przyszłe i całe moje życie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.
Ostatnio zmieniany: 11 lata, 11 mies. temu przez Piotr Julian Ilwicki.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.06 sekundy