niedziela 20 Sty 2019
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
18. grudnia. godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Informacje
Spotkanie wspólnoty NKJP - 21.04.2015 r.

Po Mszy św. Niewidzialnego Klasztoru w 3 wtorek kwietnia, podczas spotkania w Przystani św. Józefa dzieliliśmy się naszym doświadczeniem spotkania z chorymi i cierpiącymi. Szczególna radość płynie z rozpoczęcia pracy Zespołu Opieki Duszpasterskiej w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 62. Grupa wolontariuszy włączyła się w pracę duszpasterską m.in. poprzez prowadzenie modlitw w kaplicy szpitalnej, czytanie czytań liturgicznych podczas Mszy św., rozmowy z chorymi i przyjmowanie intencji od chorych oraz modlitwę w intencjach chorych. Cieszymy się, że pacjenci otwarcie przyjmują posługujących i sami włączają się w prowadzenie modlitw.

Prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o modlitwę w intencjach pozostawionych przez chorych w kaplicy szpitalnej!

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w pracę zespołu, jak i chętnych do dzielenia się swoimi doświadczeniami w pracy z chorymi, a zwłaszcza pracy grup parafialnych na spotkania po Mszach św. NKJP o 18.00 w 3 wtorek miesiąca w Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów w Poznaniu.

 
Fotorelacja z Mszy św w 10. rocznicę powstania Niewidzialnego Klasztoru

8.04.2015 r. w 10. rocznicę pogrzebu św. Jana Pawła II bp. Dominik Rey odprawił Mszę św. w domowej kaplicy diakona Martiala Codou.

 
Msza święta w 10. rocznicę powstania Niewidzialnego Klasztoru.

W środę 8 kwietnia o godz. 10.00 biskup diecezji Fréjus-Toulon Dominik Rey odprawi Mszę św. w prywatnej kaplicy Martiala Codou - diakona stałego i założyciela Niewidzialnego Klasztoru św. Jana Pawła  II.

Jest to 10-ta rocznica otrzymania w dniu pogrzebu Jana Pawła II duchowej intuicji Niewidzialnego Klasztoru.
Jak informuje ks. Piotr Ilwicki, duchowy opiekun Niewidzialnego Klasztoru we Francji: "Dzieło rozwija się pomału, stąd obecność naszego biskupa jest czymś dla nas ważnym.
Mszę św. będzie transmitowało Radio Maria France www.radiomaria.fr. Wkrótce podzielimy się z Wami relacją z tego wydarzenia."

 
Patrycja potrzebuje naszego wsparcia!

Dla Patrycji poszukujemy pilnie mieszkania/pokoju do wynajęcia w Poznaniu. Patrycja jest osobą samodzielną, ale niepełnosprawną, porusza się na wózku, dlatego lokal musi być w miarę dostosowany do jej możliwości (najlepiej na parterze). Bardzo zależy jej, aby coś znaleźć, gdyż ze względu na swoją obecną sytuację, potrzebuje wsparcia i pewnej stabilizacji. Gdyby ktoś mógłby pomóc jej w poszukiwaniach, doradzić...

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
"Czuwajcie ze mną!"

Z jedenastoma Apostołami opuścił Jezus wieczernik i prowadził ich boczną drogą ku górze Oliwnej. Duszę Jezusa już zaczął ogarniać smutek, zwiększający się coraz bardziej. ...

”Zostańcie tu, czuwajcie ze Mną i módlcie się abyście nie weszli w pokuszenie!”.
... coraz bardziej tłumne koło straszliwych mar wokół Niego. Serce Pana napełniało się coraz bardziej smutkiem i trwogą. Z lękiem cofnął się na modlitwę do groty, lecz groźne straszydła  poszły za Nim także do wnętrza groty...

Zdawało się, że szczupła ta grota mieści w swym wnętrzu ohydne i straszne obrazy wszystkich grzechów, wszystkich żądz, ich następstw i kar od upadku pierwszego człowieka aż do końca świata. Jezus przyjmował tu na Siebie grzechy całego świata.

z Pasji wg bł. Anny Katarzyny Emmerich

Czuwanie w Sanktuarium św. Józefa ojców Karmelitów w Poznaniu:

Wielki Czwartek:

21.00 – 21.30 – Duszpasterstwo mężczyzn / Carmelitanum
21.30 – 22.00 – Wspólnota Św. Moniki
22.00 – 22.30 – Duszpasterstwo Związków Niesakramentalnych
22.30 – 23.00 – Niewidzialny Klasztor Jana Pawła II

23.00 – 23.30 – Grupa modlitewna Betania
23.30 – 24.00 – Świecki Zakon Karmelitów Bosych
24.00 –   4.00 – adoracja indywidualna
4.00 –   6.00 – Duszpasterstwo Akademickie
6.00 –   7.00 – Wspólnota Św. Moniki

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 10Licznik odwiedzin

Dzisiaj34
Wczoraj76
Wizyt w tygodniu591
Wizyt w miesiącu1307
Łącznie wizyt111594

VCNT - Visitorcounter