poniedziałek 24 Cze 2024
  • default style
  • red style
  • blue style
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution

Msza św. o pokój serca i za nieuleczalnie chorych za wstawiennictwem świętych Karmelu.
3. środa miesiąca, godz. 18:00 Zapraszamy!
Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów, Wzgórze św. Wojciecha w Poznaniu

Informacje
Prezentacja listów Pier Giorgia Frasattiego

W niedzielę, 28 czerwca, Piwnica duchowa z cyklu “Wielcy Mistycy” zaprasza na prezentację “Listów Pier Giorgia Frasattiego”, patrona młodzieży akademickiej, człowieka ośmiu błogosławieństw. Reżyseria – Aleksander Machalica, wprowadzenie prof. Anna Grzegorczyk.

 
Spotkanie wspólnoty NKJP - 21.04.2015 r.

Po Mszy św. Niewidzialnego Klasztoru w 3 wtorek kwietnia, podczas spotkania w Przystani św. Józefa dzieliliśmy się naszym doświadczeniem spotkania z chorymi i cierpiącymi. Szczególna radość płynie z rozpoczęcia pracy Zespołu Opieki Duszpasterskiej w Wielkopolskim Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 62. Grupa wolontariuszy włączyła się w pracę duszpasterską m.in. poprzez prowadzenie modlitw w kaplicy szpitalnej, czytanie czytań liturgicznych podczas Mszy św., rozmowy z chorymi i przyjmowanie intencji od chorych oraz modlitwę w intencjach chorych. Cieszymy się, że pacjenci otwarcie przyjmują posługujących i sami włączają się w prowadzenie modlitw.

Prosimy wszystkich odwiedzających naszą stronę o modlitwę w intencjach pozostawionych przez chorych w kaplicy szpitalnej!

Zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w pracę zespołu, jak i chętnych do dzielenia się swoimi doświadczeniami w pracy z chorymi, a zwłaszcza pracy grup parafialnych na spotkania po Mszach św. NKJP o 18.00 w 3 wtorek miesiąca w Sanktuarium św. Józefa oo. Karmelitów w Poznaniu.

 
Fotorelacja z Mszy św w 10. rocznicę powstania Niewidzialnego Klasztoru

8.04.2015 r. w 10. rocznicę pogrzebu św. Jana Pawła II bp. Dominik Rey odprawił Mszę św. w domowej kaplicy diakona Martiala Codou.

 
Msza święta w 10. rocznicę powstania Niewidzialnego Klasztoru.

W środę 8 kwietnia o godz. 10.00 biskup diecezji Fréjus-Toulon Dominik Rey odprawi Mszę św. w prywatnej kaplicy Martiala Codou - diakona stałego i założyciela Niewidzialnego Klasztoru św. Jana Pawła  II.

Jest to 10-ta rocznica otrzymania w dniu pogrzebu Jana Pawła II duchowej intuicji Niewidzialnego Klasztoru.
Jak informuje ks. Piotr Ilwicki, duchowy opiekun Niewidzialnego Klasztoru we Francji: "Dzieło rozwija się pomału, stąd obecność naszego biskupa jest czymś dla nas ważnym.
Mszę św. będzie transmitowało Radio Maria France www.radiomaria.fr. Wkrótce podzielimy się z Wami relacją z tego wydarzenia."

 
Patrycja potrzebuje naszego wsparcia!

Dla Patrycji poszukujemy pilnie mieszkania/pokoju do wynajęcia w Poznaniu. Patrycja jest osobą samodzielną, ale niepełnosprawną, porusza się na wózku, dlatego lokal musi być w miarę dostosowany do jej możliwości (najlepiej na parterze). Bardzo zależy jej, aby coś znaleźć, gdyż ze względu na swoją obecną sytuację, potrzebuje wsparcia i pewnej stabilizacji. Gdyby ktoś mógłby pomóc jej w poszukiwaniach, doradzić...

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 10Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Wczoraj175
Wizyt w tygodniu32
Wizyt w miesiącu3821
Łącznie wizyt203983

VCNT - Visitorcounter